Yhteystiedot

Vinetum Oy
Hietalahdenkatu 2 B 14b
FI-00180, Helsinki

Tel: +358 (0) 10 423 4880
tilaukset@vinetum.com

 


Timo-Pekka Karejärvi

Managing Director 
timo-pekka.karejarvi@vinetum.com
+358 40 5504096


Mauno Rovamaa

Key Account Manager
mauno.rovamaa@vinetum.com
+358 40 5787317


Jussi Soini

Sales Manager, HoReCa Direct Sales
jussi.soini@vinetum.com
+358 40 7006143

 


Sari Bauer

Controller, Administration & Sales Support
sari.bauer@vinetum.com
+358 50 5588244


Christian Mickos

Sales & Marketing Assistant
christian.mickos@vinetum.com
+358 45 3536668


Katia Malmio

Founder and Chairman
katia.malmio@vinetum.com


Per-Christian Soerlie

CEO, Norvin Group
per-christian.soerlie@vinetum.com

 


Näytä suurempi kartta

Ota yhteyttä

Nimi:

Sähköpostiosoite:

Puhelinnumero:

Viesti: